Biuro prasowe

Informacje prasowe

Tkaniny dekoracyjne w Pałacu Steinertów w Łodzi

Tkaniny dekoracyjne w Pałacu Steinertów w Łodzi

Łukasiewicz – Instytut Włókiennictwa opracował i wykonał tkaniny przeznaczone do pokrycia ścian w zrewitalizowanym kompleksie Pałacowym Steinertów przy ul. Piotrkowskiej...

Pierwsze urodziny Sieci Badawczej Łukasiewicz

Pierwsze urodziny Sieci Badawczej Łukasiewicz

1 kwietnia 2020 r. mija pierwszy rok działania Sieci Badawczej Łukasiewicz. Tworzą ją instytuty zlokalizowane w 11 różnych miastach, które...

Eksperci

Biuro Prasowe pośredniczy w kontaktach mediów z pracownikami Instytutu.

Dziennikarzy chcących uzyskać pomoc w tym zakresie prosimy o kontakt

telefoniczny pod numerem +48 42 61 63 250

bądź mailowy marketing@iw.lodz.pl

 • Facebook

  Dodaj naszą stronę na Facebooku do ulubionych, aby dołączyć do naszej społeczności i otrzymywać aktualne wiadomości, informacje o ciekawych wydarzeniach związanych z tematyką włókiennictwa i nie tylko, które wyświetlą się bezpośrednio na Twojej tablicy.

 • Twitter

  Obserwując nasz profil na Twitterze zobaczysz ciekawe wpisy związane z naszą działalnością i zainteresowaniami. Najważniejsze wiadomości, wydarzenia z życia Instytutu. Newsy i ciekawostki.

 • LinkedIn

  Nasza strona firmowa na LinkedIn to miejsce, gdzie zajmujemy się tematyką włókiennictwa z perspektywy nauki i przemysłu – rozwiązania dla sektora B2B, nowe technologie, nowatorskie rozwiązania przemysłowe to tylko niektóre z poruszanych tam tematów.

 • Instagram

  Obserwując nasz profil na Instagramie zobaczysz ciekawe fotorelacje z życia Instytutu, z wydarzeń związanych z przemysłem tekstylno-odzieżowym czy mody jak i ciekawe zdjęcia archiwalne z włókienniczej Łodzi.

 • YouTube

  Za pośrednictwem naszego kanałów YouTube mogą Państwo oglądać wywiady ze specjalistami, ich wystąpienia na organizowanych przez nas wydarzeniach, a także filmy poświęcone naszemu Instytutowi i włókiennictwu.

KONTAKT DLA MEDIÓW:

Agnieszka Adamiak-Gurdała

tel. +48 507 024 715

marketing@iw.lodz.pl