Ł-IW z nominacją do Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju 2020

Ł-IW z nominacją do Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju 2020

„Technologia modyfikacji tkaniny i dzianiny metodą wprowadzania w strukturę wyrobu mikrokapsuł PCM o właściwościach termoregulacyjnych” to rozwiązanie opracowane w ramach projektu POIG.01.03.01-00-004/08 Funkcjonalne nano – i mikromateriały włókiennicze – NANOMITEX, nominowane do Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju 2020 w kategorii innowacyjne technologie przyszłości.

Nominacje do nagrody przyznawane są liderom Inteligentnego Rozwoju w swoich dziedzinach przez Centrum Inteligentnego Rozwoju. Nagroda przyznawana jest od 5 lat i trafia w ręce innowatorów oraz inwestorów, osób i organizacji, których sposób działania i myślenia wpływa na rozwój życia społeczeństwa i gospodarki.

Partnerem merytorycznym Nagrody jest Śląskie Centrum Etyki Biznesu i Zrównoważonego Rozwoju działające przy Politechnice Śląskiej.

Uroczysta gala wręczenia statuetek Inteligentnego Rozwoju laureatom piątej edycji Polskiej Nagrody odbędzie się w czasie V Forum Inteligentnego Rozwoju organizowanego w dniach 26-27 listopada 2020 roku w Uniejowie.