PRACA W INSTUTYCIE

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU!

Oferty aktualne

 

Oferty zakończone

Oferta pracy

Aktualnie brak nowych ofert pracy

 

 

 

Wynik wyboru

Informujemy, że w wyniku naboru w Sieci Badawczej Łukasiewicz – Instytucie Włókiennictwa, przeprowadzonym w związku z realizacją projektu „Wpływ hybrydowych struktur węglowych na proces regeneracji tkanki chrzęstnej/kostnej” (UMO-2018/31/B/ST8/02418) na stanowisko DOKTORANT została wybrana Pani Małgorzata Giełdowska zamieszkała w Łodzi. Wybrana kandydatka w najwyższym stopniu spełnia wymagania określone w ogłoszeniu.

Oferta pracy dla DOKTORANTA


„Informujemy, że w wyniku naboru w Sieci Badawczej Łukasiewicz – Instytucie Włókiennictwa,
przeprowadzonego w związku z realizacją projektu „Struktury włókniste z hybrydową powłoką metaliczno-ceramiczną” 2018/29/B/ST8/02016,
na stanowisko DOKTORANT-STYPENDYSTA została wybrana Pani Alicja Nejman zamieszkała w Łodzi.
Wybrana kandydatka w najwyższym stopniu spełnia wymagania określone w ogłoszeniu.”

Oferta – Doktorant-Stypendysta

 

Oferujemy:

 • Przyjazną atmosferę i wsparcie

  Pracownicy mają kluczowe znaczenie dla powodzenia naszej misji. Staramy się rekrutować osoby ambitne, kompetentne, kreatywne i utalentowane w różnych dziedzinach, a jednocześnie nieustannie budować kulturę profesjonalizmu i promować wartości, tworząc przyjazne, pozytywne i wspierające środowisko pracy.

 • Pakiety socjalne

  Bony świąteczne, paczki na święta, dofinansowane do wczasów czy dofinansowanie do szkieł korekcyjnych lub okularów to tylko niektóre z dodatkowych benefitów, które otrzymasz jako nasz pracownik. Odpowiedzialni społecznie Nasi pracownicy są przedsiębiorczy, chętnie pomagają innym i angażują się w różne inicjatywy społeczne. Dodatkowo dzielą się wiedzą, są gotowi do podejmowania wyzwań i doprowadzania ich do końca. Pracownicy IW mają swoje pasje i talent do „bycia o krok do przodu”.

 • Ubezpieczenie

  Dodatkowe grupowe ubezpieczenie od zdarzeń losowych dla Ciebie i Twoich najbliższych na preferencyjnych warunkach.

 • Szkolenia i rozwój osobisty

  Opracowujemy z pracownikami ich roczne plany rozwoju, zapewniamy szkolenia: centralne, specjalistyczne, indywidualne, grupowe oraz kursy e-learningowe, prowadzimy programy rozwojowe dla poszczególnych grup pracowników, dofinansowujemy kursy językowe i zdobywanie kwalifikacji zawodowych.

Obszary działalności Instytutu:

Nauka

Instytut realizuje interdyscyplinarne prace badawcze, rozwojowe oraz wdrożeniowe w obszarze nauk technicznych, w zakresie włókienniczej inżynierii materiałowej, technologii przetwórstwa polimerów, szeroko pojętej chemii włókienniczej, biotechnologii przemysłowej, nanotechnologii oraz ochrony środowiska.

Laboratoria

Laboratoria Instytutu prowadzą badania wyrobów włókienniczych w zakresie właściwości fizycznych i mechanicznych, badań chemicznych, odporność na zapalanie, właściwości elektrostatycznych czy też właściwości mikrobiologicznych w oparciu o procedury własne i normy określone w przepisach prawa.

Produkcja

W Instytucie produkowane są wysokiej jakości materiały włókiennicze używane na co dzień w różnorodnych branżach – od motoryzacyjnej po medyczną. Nasza produkcja wyposażona jest w technologie niezbędne do wytwarzania najlepszej jakości produktów.

Biznes i Administracja

Skupiamy się na wsparciu funkcjonowania i rozwoju Instytutu. W tym obszarze pracują osoby związane z: administracją, HR, finansami, IT, marketingiem, sprzedażą jak i logistyką.

Ofety pracy

Jesteś osobą kreatywną, z wyobraźnią,
zdolną i zmotywowaną do pracy,
pracujesz z pasją i masz pozytywne usposobienie.

Szukasz ciekawej, pełnej wyzwań pracy?

Chcesz poznawać nowych ludzi
i pracować z najlepszymi specjalistami w branży?

Sprawdź, czy to właśnie Ciebie nie szukamy!

 

Praktyki

Do naszego zespołu mogą dołączyć też pełni entuzjazmu młodzi ludzie, którzy chcą się rozwijać razem z nami.

Twoja wiedza i zaangażowanie będą kształtować naszą przyszłość. Dlatego zapraszamy Cię do uczestnictwa wspólnie z nami w ekscytującej przemianie. Jedną z możliwości jest rozpoczęcie kariery w IW od praktyk.

To idealny start – to szansa na poznanie nas, odkrycie swojej ścieżki zawodowej i przekonanie się jaka praca najbardziej Ci odpowiada. Oferujemy Ci praktyki w każdym z 4 obszarów działalności Instytutu.

Czekamy na Ciebie!

KONTAKT:

ŁUKASIEWICZ – Instytut Włókiennictwa

Dział Spraw Pracowniczych
rekrutacja@iw.lodz.pl
tel.: +48 42 61 63 198

Click here to change this text

Click here to change this text